Je sen dělat co nás baví!

O NÁS

Vše, co má být skvělé se musí dělat naplno a bez kompromisů. Stále zlepšujeme a učíme se nové postupy a metody jak ještě zefektivnit návrh, tvorbu a péči o Vaše zelené plochy. To vše pro výsledky, u kterých si řeknete "tak to by šlo!"...

Rychlost a spolehlivost

Snažíme se o kvalitní domluvu s klienty i prověřenými dodavately. Jsme malá firma bez zbytečné hierarchie a tak se vše řeší operativně a na místě.

Flexibilita

Vymýšlejte, upravujte, prostě buďte součástí dění! Energie ve vztahu s klientem je nezbytná. Konečně bude to Vaše zahrada!

Odpovědnost

Za svou prací si stojíme, je to naše vizitka! Klient spokojený s výsledkem spolupráce je ultimátní cíl. Udržujeme dlouhodobé vazby protože fungují.

Reference

Začátek byl likvidace krtků na pozemku. Nakonec nám zahrada snadno renovovala kompletní zahradu. Rychlá domluva, vstřícnost a osobní přístup v kombinaci s perfektním výsledkem. Děkujeme!

rodina Vackova

Nové Město nad Metují

Celý proces rekonstrukce zahrady byl bez průtahů. Výsledek i následný servis je dle našich představ. Zahradu si užíváme, pozorujeme její vývoj a učíme se ji udržovat a rozumět.

rodina Šimánkova

Hradec Králové

Rád dávám své osobní doporučení p. Hurníkovi ze zahrada snadno. Zahrada je konečně radostí a prostorem, který je od jara do podzimu v permanenci. Ochota a odbornost. Díky!

p. Svatoš

Náchod

TĚŠÍM SE NA VÁS!

Martin Hurník

Jednatel

Osobně se snažím být u všech procesů tak aby vše běželo hladce.