Půjčovna

Chystáte se na svůj projekt a potřebujete zapojit techniku, která ulehčí realizaci? Proč se dřít, když stroje jsou vám k dispozici!
Mininakladač Vermeer S925TX

Univerzální pomocník s vynikající svahovou dostupností. Vzhledem ke kompaktním rozměrům se dostane i do stísněných prostor a úzkých průjezdů. Ať už je vaším cílem nakládka materiálu, manipulace břemeny, kultivace plochy pro trávník, nivelace terénu, výkopy drážek pro závlahový systém či kabely, tento stroj je jedinečným řešením. Stroj je v základu vybaven lopatou.

Vzhledem k nutné praxi s ovládáním je stroj půjčován s obsluhou. Z našich zkušeností je vysoce neefektivní se hodiny seznamovat s ovládáním a vlastnostmi nakladače vč. přípojných zařízení na úkor rychle a kvalitně odvedené práce bez rizik spojených s případnými škodami na vlastním majetku nebo na půjčeném stroji.

  • Délka (základní jednotka): 269,2 cm
  • Šířka (základní jednotka): 106,7 cm
  • Výška (základní jednotka): 147,3 cm
  • Hmotnost (základní jednotka): 1571,7 kg
  • Světlost: 15,2 cm

Zakladač Rotadairon STH 36

Chcete svému pozemku vdechnout nový život? Vyberte si trávníkový zakladač Rotadairon® STH 36. Adaptér STH36 se používá spolu s mininakladačem Vermeer S925TX.

Tento stroj se používá dvěma způsoby. Buď přímo na původní vrstvě, nebo na navezené zemině zbavené velkých kamenů a odpadů. Tento stroj má celkovou šířku 1330 mm, pracovní šířku 963 mm. Zvládne tak efektivně i velké plochy. Díky své síle připraví vaši půdu a zahrabe suť, trávu a dokonce i kameny přítomné na/ve vegetační vrstvě. Jeho nastavitelný zadní válec vám pomáhá ovládat pracovní hloubku, která může dosahovat až 140 mm.

Jeho velký rotor vybavený 20 patentovanými noži s karbidovou špicí obrací půdu vzhůru nohama. Mřížové lamely zachycují odpad a kameny a zanechávají jen tu nejjemnější zeminu, která se pak urovná díky výškově nastavitelnému rozhrnovači. A konečně jeho kovový síťový válec umožňuje perfektní úpravu terénu.

V jednom kroku máte zrytou, prokatrovanou a srovnanou vegetační vrstvu! S naším zakladačem Rotadairon® STH 36 bude váš pozemek opět připraven k výsadbě.


Paletové vidle

Je třeba rozvozit, složit či naložit materiál na paletách? Tento adaptér pro mininakladač Vermeer S925TX je perfektní doplněk!

Nastavitelné paletové vidle.

Rýhovač

Čistá rýha konstantní hloubky prakticky bez práce? V kombinaci s mininakladačem Vermeer S925TX žádný problém!

Tento rýhovač má maximální rýhovací hloubku 91 cm a šířku až 15 cm. Inovovaný řetěz Cup Partial pro vysoký výkon i ve zhutněném podkladu.


Půdní nivelátor

Konec pracnému hrabání a rovnání pomocí hrabí. Společně s mininakladačem Vermeer S925TX je tento nástavec skvělým pomocníkem!

Nástavec pro zarovnávání půdy je určen k urovnávání, vyplnění sníženin a uhlazení půdy pro setí a další technologie. Nástavec je konstruován tak, aby bylo vyrovnávání efektivní a zároveň umožňovalo přesné ovládání. Pokud hledáte nástavec pro srovnávání, vyrovnávání a úpravu terénu, pak je tento odolný nástavec pro vás tou správnou volbou. 


Ceník

Mininakladač Vermeer S925TX

Zapůjčení 1 - 2 dny

cena za 1 den s obsluhou (8 mth), se základní lopatou 170 litrů

8900 Kč

Zapůjčení 3 - 5 dní

cena za 1 den s obsluhou (8 mth), se základní lopatou 170 litrů

7900 Kč

Doprava stroje k zákazníkovi

cesta tam i zpět, manipulace stroje - složení a naložení, cena za 1 km

do 20 km od HK paušál 1200,- Kč

19 Kč

Ceník

Příslušenství mininakladače Vermeer S925TX

Trávníkový zakladač Rotadairon STH36


2200 Kč

Půdní rýhovač 91 cm


2200 Kč

Půdní nivelátor


1200 Kč

Paletizační vidle


1200 Kč


Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.